STATISZTIKA
Linkpark oldalak statisztikája:
  • Oldal: 4819 db
  • Doboz: 79663 db
  • Link: 1275179 db
  • Készülő oldalak: 64 db

| Többi

AC/DC

(acdc.linkpark.hu)
AC/DC | Bon Scott | Brian Johnson | Poszter | AC/DC klub | Angus Young | Vásárlás | Koncertbeszámolók | DVD | Fórum külföldön | Fórum magyarul | AC/DC Tour 2008-2009 | Magyar lapok | Szövegek | Tablatúra | Diszkográfia | AC/DC 2009 március 23 Budapest | Csengőhang | Tribute együttesek | Rajongó oldalak | Video
Az oldal leírása:
Az AC/DC egy ausztrál rock együttes,1973 decemberében Sydneyben alakult.1975. február 17-én megjelent az első AC/DC nagylemez. A High Voltage azonnal sikert aratott.1977-ben jelentették meg az első igazán nagyszerű albumot, a Let There Be Rock-ot.Az ausztrál AC/DC 1991-ben már járt nálunk, 2009. március 23-án pedig ismét fellépnek Magyarországon a, hogy megmutassák: lelkesedésük és tudásuk a régi.A koncertre minden jegy elfogyott.Új albummal jelentkezik az AC/DC “Black Ice" címmel.
A szerkesztő további 47 oldala:
3D TV 3d-tv.linkpark.hu | AC Milan acmilan.linkpark.hu | Air France airfrance.linkpark.hu | Antarktisz antarktisz.linkpark.hu | Arsenal arsenal.linkpark.hu | AS Roma as-roma.linkpark.hu | Atletico Madrid atleticomadrid.linkpark.hu | Balatonmáriafürdő balatonmariafurdo.linkpark.hu | Bayern München bayern-munchen.linkpark.hu | Beatles beatles.linkpark.hu | Belorusszia belorusszia.linkpark.hu | Brazil foci brazilfoci.linkpark.hu | Budakalász budakalasz.linkpark.hu | Chelsea chelsea.linkpark.hu | Chile chile.linkpark.hu | Costa Brava costa-brava.linkpark.hu | Egyiptomi üdülőhely egyiptomi-udulohely.linkpark.hu | Elvis Presley elvispresley.linkpark.hu | Finnország finnorszag.linkpark.hu | Fiorentina fiorentina.linkpark.hu | Francia Riviéra francia-riviera.linkpark.hu | Gyula gyula.linkpark.hu | Horvát ingatlan horvatingatlan.linkpark.hu | Internazionale internazionale.linkpark.hu | Irán iran.linkpark.hu | Izrael izrael.linkpark.hu | Juventus juventus.linkpark.hu | Kazahsztán kazahsztan.linkpark.hu | Kolumbia kolumbia.linkpark.hu | LCD TV vásárlás lcdtv-vasarlas.linkpark.hu | Led tv led-tv.linkpark.hu | Liverpool FC liverpoolfc.linkpark.hu | Los Angeles los-angeles.linkpark.hu | Lufthansa lufthansa.linkpark.hu | Malév malev.linkpark.hu | Manchester United manchesterunited.linkpark.hu | Paraguay paraguay.linkpark.hu | PSV Eindhoven psv-eindhoven.linkpark.hu | Repülőjegy Amerika repulojegy-amerika.linkpark.hu | Repülőjegy Ausztrália repulojegy-ausztralia.linkpark.hu | Siklós siklos.linkpark.hu | Skócia skocia.linkpark.hu | Suzuki autószalon suzukiautoszalon.linkpark.hu | Türkmenisztán turkmenisztan.linkpark.hu | Török Riviéra torok-riviera.linkpark.hu | Valencia CF valencia-cf.linkpark.hu | Ügyvédi iroda ugyvediiroda.linkpark.hu
Linkpark AC/DC

Linkpark partnerprogram

Vissza a címoldalra | Ugrás a lap tetejére